„Cytrynka za mandat”
„Cytrynka za mandat” to akcja zorganizowana przez pedagoga szkolnego p. Annę Smołuch oraz wychowawców klas I-III p. Agatę Staszewskiej, p.
„Cytrynka za mandat” to akcja zorganizowana przez pedagoga szkolnego p. Annę Smołuch oraz wychowawców klas I-III p. Agatę Staszewskiej, p.