Podczas naszego Festynu Rodzinnego nie mogło zabraknąć sportowych emocji!
Aż 12 rodzin podjęło wyzwanie, wykazując się duchem walki, znakomitą sprawnością fizyczną oraz doskonałą współpracą. Przez cały czas uczestnikom towarzyszył radosny okrzyk:
„Zwycięstwo czeka nas, bo to rodzinny czas!” ![]()
Na boisku szkolnym na zawodników czekało 9 sportowych stacji:
• rzut do kosza
• budowanie wieży z pudełek
• toczenie opony – sztafeta
• wyścigi taczek
• bieg dziecka z rodzicem
• rzut lotkami do celu
• bieg w workach – sztafeta
• podawanie kubeczka
• rzut szczęścia – kostki
Po zaliczeniu wszystkich konkurencji sędziowie podsumowali zdobyte punkty i wyłonili zwycięzców.
I MIEJSCE – Rodzina Szyposzyńskich
Nagroda: voucher do Parku Rozrywki i Aquaparku „Suntago”
Sponsor nagrody: Rada Rodziców
II MIEJSCE – Rodzina Krawczyk
Nagroda: voucher na pobyt w Parku Rozrywki „Mandoria”
Sponsor nagrody: Skarbnik Gminy Fałków, Pani Anna Wajnberger
III MIEJSCE – Rodzina Jasion
Nagroda: bilety na mecz Korony Kielce
Sponsor nagrody: Justyna i Łukasz Maciejczykowie
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy każdej rodzinie, która wzięła udział w turnieju. Wasze zaangażowanie, energia, uśmiechy i sportowa postawa sprawiły, że zawody były pełne pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.
Słowa podziękowania kierujemy również do sponsorów nagród za okazane wsparcie i hojność.
Szczególne podziękowania należą się organizatorom turnieju – Pani Marzenie Marczyk, Pani Elżbiecie Szymczyk oraz Panu Marianowi Adamczykowi, którzy przygotowali sportowe konkurencje i czuwali nad sprawnym przebiegiem zawodów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, zdrową rywalizację i stworzenie wyjątkowej atmosfery. To był prawdziwie rodzinny czas!
Link do video relacji 🙂 :
https://www.facebook.com/reel/1405221688325089?locale=pl_PL






























