Spektakl teatralny „Pinokio”
02.04.2025r. klasy 0-IV wybrały się do Przedborza do MDK na spektakl teatralny ,, Pinokio „. Opowieść o lekkomyślnym pajacyku, wystruganym
02.04.2025r. klasy 0-IV wybrały się do Przedborza do MDK na spektakl teatralny ,, Pinokio „. Opowieść o lekkomyślnym pajacyku, wystruganym