Wizyta pracowników KRUS z Końskich
23.09.2025 r. odbyło się spotkanie uczniów klas 0-8 z pracownikami KRUS-u w Końskich poświęcone bezpieczeństwu na wsi. Podczas prelekcji uczniowie
23.09.2025 r. odbyło się spotkanie uczniów klas 0-8 z pracownikami KRUS-u w Końskich poświęcone bezpieczeństwu na wsi. Podczas prelekcji uczniowie