Wycieczka kl. I-III do Centrum Nauki Leonardo do Vinci- 17.04.2026 r.

W dniu dzisiejszym 17.04.2026r. nasi uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu obok Kielc. Czekało tam na nich wiele atrakcji z dziedziny nauki o człowieku, starych i nowych technologiach oraz ekologicznych ciekawostkach.

Centrum Nauki umożliwiło dzieciom eksperymentowanie, wcielanie się w rolę badaczy, dokonywanie i doświadczanie niezwykłych obserwacji, a tym samym uczenie się w inspirujący sposób.

Był to bardzo aktywnie i miło spędzony czas.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Katarzyna Popęda, p. Magdalena Domańska oraz p. Dorota Pluta.

https://www.facebook.com/share/r/1BQ2iEXjkG