Z okazji Dnia Ziemi dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki oraz klas I-III wzięły udział w wyjątkowej akcji sprzątania świata. Uzbrojeni w rękawiczki i worki, z ogromnym zaangażowaniem zadbali o najbliższe otoczenie naszej szkoły. ![]()
![]()
To była nie tylko lekcja dbania o środowisko, ale także piękny przykład współpracy i odpowiedzialności za naszą planetę.
Dzieci pokazały, że nawet najmłodsi mogą mieć wielki wpływ na to, jak wygląda świat wokół nas. ![]()
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! Pamiętajmy – każdy mały gest ma znaczenie, a troska o Ziemię zaczyna się od codziennych nawyków. ![]()
![]()
Razem możemy więcej! ![]()





























