Dzień Ziemi- akademia

23.04.2026r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Ziemi.

Podczas wydarzenia poruszone zostały bardzo ważne kwestie związane z dbaniem o naszą planetę oraz ochroną środowiska naturalnego.

Uczniowie przypomnieli, jak istotne jest codzienne troszczenie się o Ziemię i podejmowanie działań służących jej ochronie.

Na zakończenie każda klasa otrzymała „Pakiecik dla Ziemi”, czyli nasionka kwiatów, które zostały zasiane przed szkołą.

Ponadto każdy uczeń wybrał dla siebie jedno działanie na rzecz Ziemi, które będzie realizował na co dzień.

Akademia została przygotowana przez p. Agnieszkę Stolecką oraz p. Katarzynę Popędę.