I Międzygminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w PSP Fałków.

Dzisiaj 08.05.2026r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Fałkowie odbył się I Międzygminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. 🇵🇱🎶

To wyjątkowe wydarzenie było piękną lekcją patriotyzmu, przypominającą, jak ważne są pamięć o historii, miłość do Ojczyzny oraz pielęgnowanie narodowych tradycji poprzez muzykę i śpiew. ❤️🤍

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom konkursu:

p.Katarzynie Chudej, p.Katarzynie Krzysztoporskiej oraz p.Annie Rydz za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Z ogromną dumą przedstawiamy sukcesy naszych uczniów:

🎤 Kategoria klas I–III

🥇 I miejsce – Aleksandra Skwarek, kl. III

🥉 III miejsce – duet: Antonina Popęda i Maja Zenka, kl. II

🎤 Kategoria klas IV–VI

🥈 II miejsce – Aleksandra Sambor

🌟 Wyróżnienie – Aleksandra Krawczyk

🎤 Kategoria klas VII–VIII

🌟 Wyróżnienie – Lena Dąbrowska

Naszą szkołę reprezentowali również:

🎶 Tomasz Sambor z klasy II

🎶 Joanna Salamaga z klasy VI

Serdeczne podziękowania kierujemy także do nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu:

p.Piotra Gonerki, p.Marzeny Marczyk oraz p.Katarzyny Popędy. 👏

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, talentu i pięknego patriotycznego ducha. Jesteśmy z Was bardzo dumni! 🇵🇱

Skrót występów naszych uczniów:

https://www.facebook.com/reel/1451972266944881

Informacja z TKN24.pl:

https://tkn24.pl/pl/11_wiadomosci/364592_pierwszy-taki-miedzygminny-konkurs-patriotyczne-piesni-w-falkowie.html?fbclid=IwY2xjawRvtEZleHRuA2FlbQIxMABicmlkETAxZ0ZSTXRSM2hqYmhycGRBc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHuI3iz1Jt21X2AlPO_dbmAvxtFYrd4OthZOG00XEUURBJcEmKy_eo-atO9uG_aem_nlPkKEgnUSHRRXOcB1S0Cw