Dzisiaj 08.05.2026r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Fałkowie odbył się I Międzygminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. ![]()
![]()
To wyjątkowe wydarzenie było piękną lekcją patriotyzmu, przypominającą, jak ważne są pamięć o historii, miłość do Ojczyzny oraz pielęgnowanie narodowych tradycji poprzez muzykę i śpiew. ![]()
![]()
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom konkursu:
p.Katarzynie Chudej, p.Katarzynie Krzysztoporskiej oraz p.Annie Rydz za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Z ogromną dumą przedstawiamy sukcesy naszych uczniów:
Kategoria klas I–III
I miejsce – Aleksandra Skwarek, kl. III
III miejsce – duet: Antonina Popęda i Maja Zenka, kl. II
Kategoria klas IV–VI
II miejsce – Aleksandra Sambor
Wyróżnienie – Aleksandra Krawczyk
Kategoria klas VII–VIII
Wyróżnienie – Lena Dąbrowska
Naszą szkołę reprezentowali również:
Tomasz Sambor z klasy II
Joanna Salamaga z klasy VI
Serdeczne podziękowania kierujemy także do nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu:
p.Piotra Gonerki, p.Marzeny Marczyk oraz p.Katarzyny Popędy. ![]()
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, talentu i pięknego patriotycznego ducha. Jesteśmy z Was bardzo dumni! ![]()
Skrót występów naszych uczniów:
https://www.facebook.com/reel/1451972266944881
Informacja z TKN24.pl:



















