„Edukacja z wojskiem”

W dniu dzisiejszym 25.05.2026r.w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas IV- VII z przedstawicielami Wojsk Obrony Terytorialnej w ramach projektu „Edukacja z wojskiem”.

Podczas zajęć omówione zostały zasady bezpieczeństwa oraz ewakuacji.

Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w musztrze oraz ćwiczeniach marszu wojskowego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość wykonania wojskowych barw maskujących. Spotkanie było ciekawą i wartościową lekcją praktycznych umiejętności oraz współpracy.