DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 22.01.2024r. na zaproszenie wnucząt i wnuków w mury naszej szkoły zawitali znakomici goście – ukochane Babcie i Dziadkowie naszych uczniów.

Przybyli na specjalnie dla nich przygotowaną Akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Akademię rozpoczęliśmy tańcem polonez w wykonaniu uczniów klas II i III, następnie cudowną piosenkę „Dla Babci i Dziadka” zaśpiewali najmłodsi uczniowie z oddziału „0”. Uczniowie klasy V wystąpili w skeczu ” Baśń o Kopciuszku”, natomiast Eryk, Magda z klasy VI oraz Ola z klasy II do łez rozbawili nas w skeczu „Dziadek z wnuczką w kinie”. W świetny nastrój wprowadziły nas piosenki The Beatles: „Help”, „ I want to hold your hand”, „Ob la do ob la da” oraz „Yesterday” w wykonaniu uczniów klas III, IV, V i VI. Na koniec uczennice z klas III, IV i V wykonały taniec Country line dance.

W rolę konferansjerki wcieliła się Amelia Lis z kl. VIII.

Życzenia dużo zdrowia, pomyślności i pociechy z fantastycznych wnuczek i wnuków złożyła Dyrektor Szkoły p. Marianna Michalska oraz wójt Gminy Fałków p. Henryk Konieczny.

Akademię przygotowały:

-taniec polonez: p. Anna Smołuch i p. Karolina Ociepa

– piosenka kl. 0 oraz dekoracja na akademię: p. Katarzyna Popęda

– Baśń o Kopciuszku – p. Jolanta Bartos

– skecz Dziadek z wnuczką w kinie – p. Małgorzata Dudzińska i p. Anna Baran

– piosenki The Beatles i taniec country – p. Karolina Ociepa