31.03.2026r.
Nasza szkoła dołącza do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Kto ma tak jak ja”.
Pierwsza edycja projektu rozpoczyna się w kwietniu, z okazji Miesiąca Świadomości Autyzmu.
Celem akcji jest:
– zwiększanie świadomości na temat autyzmu i neuroróżnorodności,
– rozwijanie empatii i zrozumienia wobec różnych sposobów odczuwania i funkcjonowania,
– zachęcanie uczniów do refleksji nad emocjami, potrzebami i doświadczeniami innych osób,
– budowanie atmosfery akceptacji i szacunku w społeczności szkolnej.
W dniu dzisiejszym, na plakatach umieszczony na drzwiach do sal uczniowie mogli wyrazić odpowiedź na przygotowane hasła.
Celem akcji jest pokazanie, jak wiele nas łączy pomimo różnorodności.
Koordynatorzy akcji w szkole: p. Katarzyna Sambor , p. Anna Smołuch, p. Anna Cieślik


