Z radością dzielimy się kolejną piękną inicjatywą naszych uczniów ![]()
W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły własnoręcznie przygotowali wyjątkowe kartki z serdecznymi życzeniami, które następnie trafiły do mieszkańców naszej społeczności.
Każda z nich była niepowtarzalna – pełna ciepłych słów, zaangażowania oraz dziecięcej wrażliwości.
To działanie na stałe wpisało się już w kalendarz szkolnych wydarzeń i z dumą możemy powiedzieć, że stało się naszą piękną tradycją.
Wierzymy, że nawet drobny gest potrafi wywołać uśmiech i sprawić, że ktoś poczuje się zauważony i ważny.
Dziękujemy naszym uczniom za ogromne serce, kreatywność i chęć dzielenia się dobrem ![]()
















