Sukcesy naszych uczniów w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”, organizowanym przez KRUS!

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich i odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych:

🔹 klasy 0–III

🔹 klasy IV–VIII

Celem konkursu było promowanie zasad bezpieczeństwa podczas pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym, a także zwrócenie uwagi na zdrowie i dobrostan rolnika. Uczestnicy wykonywali prace plastyczne pokazujące bezpieczne zachowania oraz zasady dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki:

🥈 Antonina Popęda, klasa II – II miejsce w etapie regionalnym (kategoria klas 0–III)

🥈 Julia Sobczyk, klasa VII – II miejsce w etapie regionalnym (kategoria klas IV–VIII)

🥉 Bartłomiej Skwarek, klasa VIII – III miejsce w etapie regionalnym (kategoria klas IV–VIII), w imieniu Bartka nagrodę odebrała pani dyrektor Karolina Ociepa.

🏅 Gabriela Rutkowska, klasa V – wyróżnienie (kategoria klas IV–VIII)

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu! Jesteśmy dumni z Waszej kreatywności, zaangażowania i osiągniętych sukcesów!