WYCIECZKA DO GDAŃSKA 19-21.06.2023 r.
DZIEŃ PIERWSZY 47 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w 3 dniowej wycieczce do Gdańska. Po przyjeździe udało nam się zwiedzić: Europejskie
DZIEŃ PIERWSZY 47 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w 3 dniowej wycieczce do Gdańska. Po przyjeździe udało nam się zwiedzić: Europejskie